Contra tekstidele valmib kontsertlavastus "Naistepäev"

Kontsertlavastusel
Kontsertlavastusel "Naistepäev" tulevad lavale Agu Trolla, Imre Õunapuu, Vootele Ruusmaa ja Margus Grosnõi. Autor/allikas: Helen Solovjev

Laupäeval 7. märtsil 2020 jõuab Võrus, Stedingu majas publiku ette MTÜ Müüdud Naer kontsertlavastus "Naistepäev", kus luuletaja Contra tekstidele loodud laule esitavad Agu Trolla, Imre Õunapuu (Rakvere Teater), Margus Grosnõi (Rakvere Teater) ja Vootele Ruusmaa.

"Contra on kirjutanud paljude ja väga erinevate naiste kohta, seega paistab, et tema tekstide põhjal on tõeline naine see, kes irriteerib nii positiivselt kui ka negatiivselt ehk ei jäta külmaks. Midagi pole teha – naisteta mehed ei suuda, rääkigu, mida tahes," märkis Vootele Ruusmaa, kes on mitme kontserdil kõlava loo viisi autor.

"Mulle tundub, et Contra on oma luuletustes voolinud ristlõike kõigist Eestimaa pinnal kasvanud naistest, seda lausa alates aegade hämarusest. Seeläbi paistab tõeline naine pigem selline isepäine maavillane, kes linnaelu alles kompab," rääkis näitleja Imre Õunapuu.

Lugude vahele kõlavad tekstid ja luuletused, mis samuti räägivad naistest.

Etendused toimuvad 7., 8., 14., 15., 21., 22. märtsil kell 18 Võrus Stedingu maja kohvikus.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: