Galerii: Naked Islandi esimene näitus uurib minapildi kujunemist sotsiaalmeedias

Instagramis ja ühtlasi Naked Islandi projektiruumis toimuv näitus "Ma jagan end meeleldi" uurib minapildi kujunemist, lähedust ja võõrandumist ning vaimset toimetulekut tehnoloogilise vahendatuse ajastul.

Projekt põhineb poolfiktiivsel lool, keskendudes sellistele teemadele nagu enesepeegelduse otsimine; enesearmastus ja enesepuudutus; eraklikkuse mõju vaimsele ja füüsilisele kehale ning vananemine ja surelikkus.

"Ma jagan end meeleldi" püstitab küsimuse, mis piirini on võimalik end sotsiaalmeedias avada ja kuidas toimib selles enese konstrueerimise protsessis jälgija.

Kas on oht, et näeme vastas ainult enesepeegeldust ja teist inimest enam mitte? Kas paljastus virtuaalses eneseloomes loob tee enda aktsepteerimisele? Või kas luua ennast, võib tähendada ka võõrandumist endast? – need on mõned küsimused, millele näitus vastust otsib.

Näitus "Ma jagan end meeleldi" Naked Islandi projektiruumis (Laevastiku 3, Tallinn) jääb avatuks 16. juunini. Näituse kuraator on Maria Helen Känd.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: