Kultuuriportaal soovitab: Tolgi ja Maimiku "Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta" Jupiteris

Põhiliselt mäletame ja räägime Tolgi ja Maimiku kultusfilmist "Jan Uuspõld läheb Tartusse" ning miskipärast on "Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta" kuidagi vaeslapse seisusesse jäänud. Aeg see viga parandada, sest film sobib ideaalselt suviseks meelelahutuseks.

Must komöödia räägib vanadest rokipeerudest, kes keelduvad kiiktoolides nurgas tiksumast, vaid tahavad iga hinna eest uuesti läbi lüüa. Kuid ükskõik mida nad ette ei võtaks, läheb asi järjest hullemaks!

Keiser on kunagise menubändi "Kormoranid" solist, kes praeguseks on mandunud suvaliseks joodikust helimeheks. Pärast seda, kui ta kraaklemise pärast vallandatakse, teda häbistatakse ja enam kodukõrtsi ei lubata, otsustab ta teha võimsa comeback'i ning näidata, kuidas tõelised mehed rokivad. Ta otsib üles endised bändikaaslased - väiksekaliibrilisest sebijast mänedžeri, kristlaseks pöördunud bassimehe, kibestunud haltuuramuusikust kitarristi ja ühe vahvast rokientusiastist trummari. Pärast mitmeid kõhklusi kogunevadki mehed prooviruumi, et uuesti üritada. Kuid ükskõik, mida nad ette ei võtaks, läheb asi järjest hullemaks.

Osades Guido Kangur, Roman Baskin, Ene Järvis, Jüri Vlassov, Ester Pajusoo, Elina Pähklimägi, Harry Kõrvits, Enn Klooren. Režissöörid Rain Tolk ja Andres Maimik.

"Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta" on vaadatav Jupiteris.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: