ETV2 tõmbab käima muusikakuu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Iain Forsyth, Jane Pollard
Iain Forsyth, Jane Pollard "20 000 päeva maa peal" Autor/allikas: Kaader filmist

Neljal teisipäeval saab ETV2 vahendusel sukelduda imelisse ja kohati kummalisse muusikamaailma, mis ületab riigipiire ega tunne rahvust, kuigi filmid ise viivad täitsa erilistesse paikadesse.

Erilised on ka kõigi nelja filmi peategelased, sealhulgas noorena siitilmast lahkunud maailmakuulus Amy Winehouse, aastakümneid muusikaorbiidil tiirelnud austraallane Nick Cave, Sloveenia skandaalne rockgrupp Laibach ja muusikakuu esimese doki peategelane Allo "Papa" Alajev. Nende kõrval ja nendega koos saab vaataja reisida Põhja-Koreasse ja Iisraeli, ronida kuulsuse tippu ja langeda päris põhja.

Filmide järjekord:
1. "Papa Alajevi imeline kuningriik" teisipäeval, 6.augustil 21.30
2. "Vabaduspäev Põhja-Koreas" teisipäeval, 13. augustil 21.30
3. "20 000 päeva maa peal" teisipäeval, 20. augustil 21.30
4. "Amy" teisipäeval, 27. augustil 21.30

Kui teisipäevad on ETV2s maailma artistide päralt, siis augusti laupäevadel saab nautida kontserte kodumaiste artistide esituses, sh seninägemata esitusi ETV Live kontsertsarjast. Viiel järjestikusel laupäeval jõuavad kell 19.30 vaatajate ette hubases õhkkonnas ja väikesearvulise publiku ees toimuvad kontserdid.

ETV2 muusikakuul kõlavad:

3.08 Avoid Dave
10.08 Frankie Animal
17.08 Trad. Attack!
24.08 Estonian Voices
31.08 Liisi Koikson ja Joel Remmel

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: