Veljo Tormise virtuaalkeskus ootab töid visuaalse identiteedi ideekonkursile

Veljo Tormis raadiomaja stuudios
Veljo Tormis raadiomaja stuudios Autor/allikas: Klassikaraadio

Selle aasta augustis avatakse Veljo Tormise virtuaalkeskus, mille eesmärk on tagada Tormise loomingupärandi kättesaadavus, säilitamine, levik ning rahvusvahelise tuntuse edendamine. Kuni 10. maini oodatakse töid keskuse virtuaalse identiteedi ideekonkursile.

Veljo Tormise virtuaalkeskuse visuaalse identiteedi konkursi tähtaeg on 10. mail kell 17:00. Ideekirjeldus ja visualiseering teemaga "Kujunduskonkurss" tuleb saata e-posti aadressile [email protected] Valiku esitatud tööde hulgast teeb Veljo Tormise Kultuuriselts MTÜ poolt moodustatud komisjon. Kujunduskonkursi tingimused on kultuuriseltsi kodulehel, kus 18. mail avaldatakse ka konkursi võitja, kes pälvib auhinna 500 eurot.

Veljo Tormis (1930-2017) on Eesti helilooja, kelle helilooming rajaneb eesti regilaulul ja teiste soome-ugri rahvaste folklooril. Tormise virtuaalkeskuse arendamist ja valmimist on toetanud EAÜ, Kultuurkapital, Digikultuuriaasta 2020 ja Kuusalu vald.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: