Rahvusraamatukogu kutsub koolinoori GIF-piltide konkursile

Rahvusraamatukogu kutsub koolinoori GIF-piltide konkursile
Rahvusraamatukogu kutsub koolinoori GIF-piltide konkursile Autor/allikas: Rahvusraamatukogu

Rahvusraamatukogu kutsub koolinoori osalema GIF-piltide tegemise konkursil "Pane kaart elama!", et tutvustada noortele veebis saadaval geograafiateemalisi materjale ja arhiive.

Võistlema on oodatud GIF-pildid, mis seovad mitu maakaarti, näitavad osaleja loomingulisust ning annavad edasi teemakohase sõnumi. GIF-ide loomiseks võiks kasutada rahvusraamatukogu digitaalarhiivis DIGAR-is leiduvaid kaarte või rahvusarhiivi kaartide andmebaasi. Lähtuda võib end kõnetavatest teemadest või valida rahvusraamatukogu pakutute seast: "Kliima teeb trikke", "Minu kodukoht", "Tehnilised imed", "Vigade parandus", "Kuhu need teed viivad".   

Üks osaleja võib konkursile esitada kuni viis tööd. Parimaid töid ootavad auhinnad ning võitjad selguvad 18. novembril GIS-päeva raames Eesti rahvusraamatukogu YouTube'i kanalil, Facebooki lehel ning GIS-päeva Facebooki lehel. Välja valitud tööd avaldatakse rahvusraamatukogu hariduskeskuse veebipesas, Facebooki lehel ja GIS-päeva Facebooki lehel

Konkurss on üks osa geoinfosüsteemide teabepäeva ehk GIS-päeva üritustest. GIF-piltide konkurss kestab 6. novembrini. 

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: