Pildid: Tallinna Linnateater toob kolmeaastase pausi järel välja uue suvelavastuse

4. juunil esietendub Patarei Merekindluses Tallinna Linnateatri suvelavastus "Kalaranna 28", mille on kirjutanud ja lavastanud Uku Uusberg.

Uku Uusberg on näidendi kirjutanud spetsiaalselt Patarei Merekindlusele mõeldes. Lavastus räägib loo eesti inimestest ühes tavalises Eesti korteriühistus, mis aga avastab end ebatavalisest olukorrast, kuna nende maja takistab üht riikliku tähtsusega arendust. Korteriühistu on omamoodi väike ühiskonnamudel, kus toimuvad samasugused protsessid, ja ühistus toimetavate inimeste vahele mahub nii armastust, konflikte, suhtekolmnurki kui palju muudki. 

Lavastuses on näitlejate käsutuses 80 meetri laiune lava ja ühte etendust saab korraga kogeda peaaegu 800 inimest. Laval on 25 näitlejat Tallinna Linnateatri trupist ja kolm külalisnäitlejat.

Osades on Argo Aadli, Epp Eespäev, Jan Ehrenberg, Andero Ermel, Markus Helmut Ilves, Ene Järvis, Mikk Jürjens, Simo Andre Kadastu, Piret Kalda, Märt Keerutaja, Alo Kõrve, Hele Kõrve, Anu Lamp, Tõnn Lamp, Egon Nuter, Maris Nõlvak, Indrek Ojari, Kalju Orro, Märt Pius, Priit Pius, Elisabet Reinsalu, Kristiin Räägel, Indrek Sammul, Rain Simmul, Külli Teetamm, Mart Toome, Sandra Uusberg, Kaspar Velberg.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: