Andres Lõo ja Helina Risti avaldasid loo "There's No Time"

Helina Risti ja Andres Lõo
Helina Risti ja Andres Lõo Autor/allikas: Andres Lõo

Faun Racketist tuttava Andres Lõo ning Zebra Islandi laulja Helina Risti koostöölugu "There's No Time" sündis muusikute sõnul improvisatsiooniliselt Lõo muusikale ja Risti sõnadele.

Singel "There's No Time" allub Risti ja Lõo sõnul meelevaldsetele interpretatsioonidele. "Sirgjooneliselt, ent popilikult lendlevale meloodiale kontrastiks pole ühest tõlgendust sõnadele, mis dueti tüüne dihhotoomia üheks paelub," selgitasid nad.

Andres Lõo andis 2021. aastal välja kolme albumi ja singli jagu originaalmuusikat oma plaadifirma Phantom Platform alt. Singel "I Love You" kõrval kogumikud "Agony / Ecstasy" ja "Ecstasy / Agony", aasta lõpus ambient-album "Pine Trees & White Sand", aga ka Norra Sex Tags Amfibia plaadifirma alt ilmunud dub-jazz'ilik koostöö-album "Jazzsomdub" Jaakko Eino Kalevi ja Han Sotofettiga. 2022. aastal ilmus ka Andres Lõo 12-tolline "Synaptic Sugar" Saksamaa plaadifirma Acido Records alt.

Kuula lugu "There's No Time":

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: