HÕFF annetab osa piletitulust toidupangale

HÕFFi rongkäiku tänavu ei toimu, ent festival panustab Haapsalu ellu Läänemaa toidupanka toetades
HÕFFi rongkäiku tänavu ei toimu, ent festival panustab Haapsalu ellu Läänemaa toidupanka toetades Autor/allikas: Markus Sein / HÕFF

Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival annetab osa piletitulust Läänemaa toidupangale. 8. kuni 10. maini koroonaviiruse tõttu internetis toimuv HÕFF toetab sellega Haapsalu puudustkannatavaid inimesi.

"Me tahame keerulisel ajal aidata neid, kes kõige rohkem abi vajavad," ütles HÕFFi korraldava Pimedate Ööde filmifestivali tegevjuht Mikk Granström. "Ja festivali pileteid või passi ostes on see võimalus ka kõigil meie vaatajatel."

Läänemaa toidupanga eestvedaja Anu Aljaste-Sits ütles, et koroonaviirusest tingitud eriolukorra tõttu on vajadus toiduabi järele oluliselt kasvanud ja iga abi teretulnud. "Peame olema valmis aitama ka neid, kes on jäänud töötuks või töötavad osalise koormusega ja ei tule ots otsaga välja. Läänemaal ei suurene töötus küll enam endise tempoga, kuid siiski on meil kokku ligemale 700 töötut, kellele lisanduvad palgas kaotanud inimesed," rääkis ta.

Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festivali filme saab tänavu vaadata virtuaalses kinosaalis Elisa Stage üle kogu Eesti. Kavas on 22 pikka mängu- ja 15 lühikest õudus-, fantaasia- ja põnevusfilmi, lisaks hulk reaalajas toimuvaid kohtumisi autoritega, temaatilisi vestlusringe ja raamatuesitlusi.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: