Tallinn Music Weekile otsitakse uut juhti, Sildna keskendub edaspidi festivali strateegiale

Helen Sildna
Helen Sildna Autor/allikas: Kertin Vasser

Ettevõte Shiftworks otsib avaliku konkursiga festivali Tallinn Music Week (TMW) festivalijuhti.

Sobilikult kandidaadilt oodatakse mitmetahuliste protsesside juhtimise kogemust, festivali kvalitatiivsete ja äriliste eesmärkide tulemuslikku saavutamist ning võimekust arendada festivali konkurentsivõimet.

TMW asutaja ja selle korraldajast ettevõtte Shiftworks juht Helen Sildna keskendub uue festivalijuhi tööle asumisel ettevõtte terviklikule arengule ning jätkab TMW tegevustesse panustamisega strateegilisel tasandil.

"TMW on saanud 12 aasta jooksul anda olulise panuse sellesse, et Eesti muusikal oleks rohkem rahvusvahelisi võimalusi, ütleb Sildna. "Meie festivalitiimist on kasvanud välja oma ala eksperdid, oleme enesekindlalt Euroopa sündmustekaardil ning organisatsioonina tugev."

Sildna lisas, et plaanib edaspidi keskenduda ettevõtte juhtimisele ja TMW strateegia kujundamisele: "Aeg on anda festivali igapäevane juhtimine üle uuele pädevale inimesele, mina ei liigu aga kuhugi kaugele, vaid keskendun Shiftworksi teenusteportfelli arendamisele."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: