GusGus ja Vök isolatsioonikohustuse tõttu Station Narval ei esine

GusGus
GusGus Autor/allikas: Kjartan Hreinsson

Islandi artistid GusGus ja Vök ei esine isolatsioonikohustuse tõttu Station Narva festivalil. Reede õhtu uued peaesinejad on A Guy Called Gerald ja Nathan Fake

Sel reedel, 6. augustil festivalile Station Narva planeeritud Islandi artistide GusGus ja Vök esinemised jäävad ära, kuna mõlema kollektiivi liikmed on olnud kontaktis Covid-19 positiivse inimesega ja peavad jääma isolatsiooni. Nende asemel astuvad õhtu uute peaesinejatena lavale Briti acid house'i ikoon A Guy Called Gerald ja elektroonikaprodutsent Nathan Fake.

A Guy Called Gerald esineb Station Narva festivalil Narva Muuseumi Põhjaõue pealaval reedel, 6. augustil algusega kell 23.30. Nathan Fake on Briti elektroonilise muusika produtsent ja plaadimärgi Cambria Instruments kaasasutaja esineb Station Narva festivalil Narva Muuseumi Põhjaõue pealaval reedel, 6. augustil algusega kell 22.00.

Kogu ülejäänud Station Narva muusikaprogramm toimub plaanipäraselt. Reedel, 6. augustil kehtivad samad piletid samade hindadega. Piletite tagasiost neile, kes seda soovivad, toimub vahemikus 16.–29. august. Võimalik on ka vahetada Station Narva 6. augusti päevapilet vabalt valitud TMW 2021 muusikaõhtu pileti või järgmise aasta Station Narva passi vastu. Oma soovisttuleb kirjutada aadressile [email protected].

 

Station Narva 2021 uuendatud muusikaprogramm reedel, 6. augustil:

Narva Muuseum (Peterburi mnt 2)
18.00 Sven Grünberg ja Eesti Elektroonilise Muusika Seltsi Ansambel: "Hingus" (EE) - Refectorium
18.00 Sander Mölder (EE) – Põhjaõu
19.00 The RIG (RU) - Põhjaõu
19.45 HUNT (EE) - Dormitorium
20.00 Sander Mölder (EE) – Sisehoov
20.30 Vaiko Eplik ja Eliit (EE) - Põhjaõu
21.15 View (FI) - Dormitorium
21.30 Caspar Mágus (EE) – Sisehoov
22.00 Nathan Fake (UK) - Põhjaõu
22.45 Discours Synthetique (RU) - Dormitorium
23.00 YASMYN (EE) – Sisehoov
23.30 A Guy Called Gerald (UK) – Põhjaõu

Art Club Ro-Ro (Jõe 2)
01.30–02.15 Pale Alison (EE)
02.30–03.15 Saint Cheatersburg (EE)

Laupäeva, 7. augusti õhtu peaesineja on Briti drum and bass'i artist Roni Size. Täispika programmi leiab festivali kodulehelt.

Turvaliseks festivalikülastuseks kontrollitakse Station Narva festivalil osalejate tervisesertifikaati ja pakutakse tasuta kiirtestimise võimalust. Lisaks pakub Narva haigla vaktsineerimisbuss festivali külalistele ja linnarahvale võimalust end kohapeal COVID-19 vastu vaktsineerida.

Muusikafestivalil Narva Muuseumis ja Ro-Ro klubis saab osaleda:

  • Tervisetõendiga, mis tõendab COVID-19 vastu vaktsineerimist, viiruse läbipõdemist või negatiivset testi. Tõendi saab luua patsiendiportaalis digilugu.ee ja see kehtib koos isikut tõendava dokumendiga
  • Kuni 72 tundi varem tehtud negatiivse PCR-testiga
  • Kohapeal tehtud negatiivse kiirtestiga

Korraldaja soovitab tulla testima vähemalt tund enne festivalialale sisenemist soovituslikult eelmisel päeval. Testitulemuse ooteaeg on küll 10–15 minutit, kuid tekkida võib järjekord. Kiirtesti tulemus kehtib 48 tundi: kõik kes teevad testi neljapäeval, teevad laupäeval kordustesti.

Vastavalt valitsuse otsusele ei pea nakkusohtlikkust tõestama alla 18 aastased inimesed.

Nii festivali infopunkt, kiirtestimise staap kui ka vaktsineerimisbuss on avatud Narva linnuse sissepääsu juures (Peterburi mnt 2) kõigil festivalipäevadel:

N, 5. augustil 11.00–20.00
R, 6. augustil 11.00–00.00
L, 7. augustil 11.00–00.00

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: