Video: vestlusring muusikast ja helist digitaalmängudes

EKKM-i näituse "Crawl out Through the Fallout" raames toimus möödunud nädalal vestlus muusika- ja helikunsti asjatundjatega, kes rääkisid heli kasutamisest digitaalmängudes ning mängude mõjust popkultuurile. Kultuuriportaalis saab vaadata vestlusringi salvestust.

Vestlusringis osalesid muusik ja raadioajakirjanik Madis Aesma, DJ ja psühholoog Kersten Kõrge ning kunstnik ja kuraator Marco Laimre. Vestlust modereeris EKKMi kuraator-projektijuht Maria Helen Känd.

Näitus "Crawl out Through the Fallout" on osa Marco Laimre loovuurimuslikust doktoritööst "Dystopian Digital Games and Contemporary Art. How to use Analytical Digital Gaming in Contemporary Art".

Teemanäitusele "Crawl out Through the Fallout" on teoseid loonud viis kunstnikku – Camille Laurelli, Keiu Maasik, Martin Buschmann, Reimo Võsa-Tangsoo, kes avavad düstoopiliste digitaalsete mängude mängimise kogemust kaasaegse kunsti näituse kontekstis.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: