X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Video: vestlusring erasektori ja kultuurivaldkonna koostööst

Foto: Kuvatõmmis

Eesti Filharmoonia Kammerkoor algatas avaliku arutelu, et leida uudseid lähenemisi koostööks kultuurivaldkonna ja eraettevõtluse vahel. Debatt "Ühismõtlemine – erasektori ja kultuurivaldkonna tulevikumudelid" toimus 17. jaanuaril ning seda sai otsepildis jälgida ka ERR-i kultuuriportaalis.

Vestlusringis võtsid sõna kultuuriminister Heidy Purga, ettevõtja ning strateegianõustaja Birgit Linnamäe, Alexela juhatuse esimees Marti Hääl, Nordneti asutaja ja juht Madis Laansalu, SA Kultuuripartnerlus juhataja Meelis Kubits ning SA Eesti Filharmoonia Kammerkoori juhatuse liige Esper Linnamägi. Arutelu juhtis Urmas Vaino.

Esper Linnamägi sõnul algatas Eesti Filharmoonia Kammerkoor avaliku debati aktuaalsel teemal, mis puudutab kultuuri head käekäiku tulevikus. "Selleks, et nende teemadega süvitsi tegeleda, kutsume ühisesse ruumi nii poliitika, ettevõtluse kui ka kultuuriasutuste esindajad, et leida uudseid koostöövõimalusi valdkondade vahel ning mõelda, milline võiks olla kultuuri rahastamise elujõuline mudel ja millised need hoovad, kuidas seda reaalses elus rakendada," selgitas ta.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: