Sõltumatu Tantsu Laval toimub järjekordne loomeõhtute sarja Greenfield kohtumine ({{contentCtrl.commentsTotal}})

"Greenfield: õppida, õppida, õppida!" promopilt. Autor/allikas: Sõltumatu Tantsu Lava

Täna, 23. märtsil kell 19 toimub Sõltumatu Tantsu Laval "Greenfield: õppida, õppida, õppida!" Üles astuvad noored tantsijad, muusikud ja luuletajad ning õhtu lõpul leiab majaresidentide Sveta Grigorjeva ja Jürgen Rooste eestvedamisel aset vestlusring – kuidas ja kas saab kunstnikuks üldse õppida? Äkki peab see endas peituma?

Küsimus kunstniku haridusest on muidugi aktuaalne: tulevikumaailma töö olemus on muutunud ja üha rohkem kasvab ühiskonda nn vabu kunstnikke. Lisaks on praegu tõsiselt küsimuse all tantsuhariduse tulevik Tallinnas ja Viljandis. Milline on nende koolide pale ja erinevus, mis saab lähitulevikus?

Oma töid näitavad noored tantsijad Keithy Kuuspu ja Samuel Koppel ning rühmana Helin Jürmann, Aire Ilumäe, Aleksandra Polokainen, Emma Huimerind, Jaanika Altraja, Lea Semidor ja Tii Salumets. Ägedat folkmuusikat kütab noor vokaalinstrumentaalkollektiiv Keris. Et sel nädalal oli ka rahvusvaheline luulepäev, loevad oma luulet Kädi Kallau, Helery Pikk, Kelly Turk ja Henri Künnap. Paul Daniel ja Jürgen Rooste kannavad kitarril ja häälel ette kevadpoeemi "Laulev sõnnik".

Seekordne Greenfield on eelviimane pikas interdistsiplinaarses kohtumis- ja loomeõhtute sarjas, mida veavad majaresidendid Sveta Grigorjeva ja Jürgen Rooste. Viimane nende korraldatud Greenfield leiab aset 7. juunil, ikka Sõltumatu Tantsu Laval.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: