Vaba Lava tegevjuht tutvustas "Ringvaatele" värsket teatrikeskust

Narva endisesse Baltijetsi tehasesse ehitati etenduskunstide keskus Vaba Lava, mis on nüüd ka külastajatele avatud. Tegevjuht Kristiina Reidolv tutvustas ETV saate "Ringvaade" reporterile Jüri Muttikale värskelt valminud keskust.

Vaba Lava hoone autoriks on arhitekt Indrek Tiigi, teatrisaali projekteerimisel osales aga Eesti parim akustik Linda Madalik. Hoones on teatrilava, telestuudio, aga ka tööruumid, kus võõrustati ka president Kersti Kaljulaidi.

"Kui Vaba Lava alustas, oli meil mõte, et lisaks Tallinnale võiks tekkida samasugune keskus Narva ja kultuuriministeeriumiga koostöös saigi otsustatud, et kõigepealt käivitame Tallinna keskuse ja pärats seda hakkame Narva teatrit ehitama," ütles Reidolv.

Vaba Lava eesmärgiks on pakkuda teatritele soodsaid arengutingimusi nii Tallinna ja Narva teatrihoonete kui ka erinevate tugiteenuste näol ning arendada rahvusvahelist koostööd.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: