Kultuuriportaali koroonaleevendus | Rein Marani "Laanetaguse suvi"

Kultuuriportaal hakkab igapäevaselt vahendama nii Eesti filmi- ja animatsioonipärle kui ka leide ERR-i arhiivist, mis sobivad hästi praegusel keerulisel ajal vaatamiseks. Alustame oma soovitusi Rein Marani loodusmängufilmiga "Laanetaguse suvi", portaalist saab vaadata täispikka filmi.

Pooleldi mängu-, pooleldi tõsielufilm neljast poisist ja nende kasvandikest – hundikutsikatest, sookurest ja mitmest teisest loomast. See on film loodusest ja inimesest, võimalikest loodusetunnetustest ja erinevatest suhetest loodusega.

Laanetaguse talus asuvasse metsavahi perre on kutsutud suveks külla vanema poja Timo sõber Riho. Talus käib ka noorema poja Mihkli sõber Hannes ja hargnema hakkab lugu neljast poisist ning nende kasvandikest – emata jäänud hundikutsikatest Bellast ja Donnast ning sookurg Peebust. Suvi möödub. Bella, Donna ja Peep kasvavad suureks. Mis saab olendist, kelle sa oled oma hoolde võtnud?

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: