Kultuuriportaali koroonaleevendus | Indrek Spungini ja Taavi Aruse pungidokumentaal "Enam kui elu"

Enam kui elu
Enam kui elu Autor/allikas: Pressimaterjalid

Kui koroonaviiruse tõttu algatatud eriolukord sunnib inimesi kodudes istuma ja järgima kindlaid reegleid, siis võiks ju vähemalt filmidest vaadata, kuidas inimesed mõnuga hullu panevad. Selleks annab hea võimaluse Taavi Aruse ja Indrek Spungini dokumentaalfilm "Enam kui elu", mis portreteerib ansambli Psychoterror legendaarset liidrit Freddy Grenzmanni.

Freddy Grenzmann on Eesti viimane rokkstaar, punk-rock ansambli Psychoterror laulja ja poeet. Freddy kohta võib tunnustavalt öelda, et ta ei ole normaalne – ei laval, ega elus. Freddy looming ja elu on samaväärsed – tal on alati kõik mängus. Freddy teeb huvitavaks mitte seltskondlik või tekstuaalne mängumõnu, vaid mängupandu suurus, täielik enesekaotuse võimalikkus ja aimatava inimliku või metafüüsilise ahastuse sügavus. See on lugu viimasest ehedast rokkstaarist ja poeedist, tema tööst ja ühe punkansambli anatoomiast.

Filmi režissöörid on Taavi Arus ja Indrek Spungin, produtsent Pille Rünk, operaator Taavi Arus, toimetaja Julia Tomberg.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: