Galerii: Kertu Moppel alustas Draamateatris proove Klaus Manni "Mefistoga"

12. veebruaril 2021 esietendub Eesti Draamateatri suures saalis "Mefisto". Lavastaja Kertu Moppel alustas juba ka esimeste proovidega.

"Mefisto" lavaloo keskmes on näitleja Hendrik Höfgen, suurepärane kunstnik ja seltskonnatäht, kes on laineharjale tõusnud Mefistofelese rolliga Goethe "Faustis". Korraga ajad muutuvad, võimule saavad natsionaalsotsialistid ja Höfgen peab tegema põhimõttelised valikud, kas teha natsidega koostööd või jääda oma tõekspidamistele truuks, ka ohverdada ideaalid karjääri nimel või riskida kõige, ka kõige halvemaga.

Lavastaja ja dramatiseerija on Kertu Moppel, kunstnik Arthur Arula, helikujundaja Lauri Kaldoja, tõlkija Rita Tasa. Peaosas Juhan Ulfsak, teistes osades Lauri Kaldoja, Hendrik Toompere jr, Teele Pärn, Marian Heinat, Inga Salurand, Merle Palmiste, Sandra Ashilevi, Indrek Sammul, Guido Kangur, Karmo Nigula, Britta Soll, Aleksander Eelmaa.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: