Uute piirangute tõttu võetakse maha ka kaubanduskeskustes asuvad näitused

EKA moetudengite looming Viru keskuse aatriumis
EKA moetudengite looming Viru keskuse aatriumis Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Märtsi algusest jõustunud piirangutega keeratakse kaubanduskeskustes kinni Wi-Fi ja eemaldatakse pingid, kuid samuti võetakse maha üldkasutatavatel pindadel asuvad näitused. Ühe näitena eemaldati juba möödunud nädala lõpus Viru keskuse aatriumist EKA moekunstinäitus "Multiversum".

Viru keskuse kommunikatsioonijuht Kristel Sooaru kinnitas, et nad eemaldasid näituse "Multiversum" oma aatriumist 26. veebruari õhtul. "Tegime seda raske südamega, kuna seekordne eksperimentaalvormi näitus oli meie hinnangul erakordselt terviklik ja kõrgel tasemel nii sisu kui teostuse poolest ning spetsiaalselt meie jaoks produtseeritud," ütles ta ja lisas, et loodetavasti saavad nad ühel hetkel näitust taas näidata. "Parimal juhul juba aprillis."

Sooaru sõnul võtsid nad koroonaviiruse tõkestamiseks oma keskuses ette radikaalsed meetmed ning eemaldasid seetõttu kõik ajaveetmise võimalused. "Seda selleks, et oleks võimalik säilitada kaubanduslik põhitegevus," tõdes ta ja rõhutas, et seetõttu pidid nad edasi lükkama ka märtsi algusesse planeeritud pressifoto näituse. "Teeme näituse korraldajatega koos uued plaanid olukorra selginemisel."

Ka valitsuse kommunikatsioonibüroost kinnitati, et möödunud nädalal jõustunud piirangute raames lepiti kõigide kaubandusettevõtetega kokku täpsed tingimused, kuidas koroonaviiruse levikut piirata. Lisaks Wi-Fi väljalülitamisele ja pingide eemaldamisele otsustati ühe meetmena ka sulgeda või maha võtta kaubanduskeskuste üldkasutatavatelt pindadelt.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: