Galerii: Utoopia Saatkonna kolmas päev lõi vaheala kohtumiseks

Utoopia Saatkonna kolmas päev tõi kokku erinevate vaadetega inimesed ning lõi ruumi, kus said kohtuda need, kes argipäevas üksteisega tavaliselt kokku ei juhtu.

Teiste seas said sõna Elo Kiivet, Carolina Pihelgas, Gea Kangilaski, Loone Ots, Laurits Leedjärv, Toomas Jürgenstein, Robert Bunder ning Jaak Tomberg. Saatkonna õhtuse kõne pidas Kanada kunstnike duo Cloud Circuit (kooseisus Deanna Radford, ja Jeremy Young), kes sulatas kokku helikunsti ning poeesia ja lõid paarikümneks minutiks saatkonda paradiisiaia. 

Utoopia Saatkond jääb avatuks 13. mai hilisööni ning on avatud kõigile. Kõik Utoopia Saatkonnas kõlavad sõnavõtud salvestatakse ja neist valmib tervikteos "Utoopia anno domini 2023"

Utoopia Saatkond sünnib Jan Teeveti, Oliver Issaku ja Lisanna Lajali eestvedamisel. Saatkonna loomisesse annavad oma panuse ka (metalli)kunstnik Taavi Teevet, Erle Nemvalts ja Giulia Lanza. 

Utoopia Saatkond on Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 sündmuse "Prima Vista 2024: Paremad ja halvemad tulevikud" eelsündmus.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: