Halvad Read. Räuskav ropendaja Maarja Kangro

Foto: ERR

ERR kultuuriportaal ja Rahva Raamatu koostöös toimub sari Halvad Read, kus Eesti kirjanikud loevad Viru Keskuse Rahva Raamatus avalikult ette katkeid enda kohta meedias, sotsiaalmeedias, kommentaariumites ja foorumites öeldud halbadest asjadest.

Videod esinemistest ilmuvad kultuuriportaalis.

Enda poole pillutud pori kandsid teisel kohtumisel ette Jesper Parve, Maarja Kangro, Ivar Sild, Mihkel Kunnus, Eia Uus, Indrek Koff, Juku-Kalle Raid.

"Mulle meeldib lugeda igasugust vihast, põlastavat, ärritunud juttu iseenda juttu, mitte et ma seda väga viitsiksin otsida, aga kui keegi viitab millelegi, siis ma ikka loen," ütles Kangro.

Mõned näited Maarja Kangro ette loetud kommentaaridest:

"Maarja Kangro oleks võinud jääda sellest nimekirjast välja, nii räuskavat ropendajat pole ma Eesti luules kohanud."

"Vaatan selle inimese silmi, kas on laksu all või on tegemist mingi puudega."

"Eks ma siis lugesin kah läbi, kuigi ma ei saa öelda, et Maarja Kangro mulle väga meeldiva mulje oleks massiteabevahendite kaudu jätnud. Noh, see hobusetüra mind ei häirinud, aga selle kasutamise vabanduseks kirjutatud Kangro enda artikkel näiteks küll, nii jultunud enesekiitvat enese tekstide mõtestamist oodanud vahest Sauterilt, aga et keegi teine nii madalale langeb..."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: