Priit Pius teeb Tallinna linnateatris lavastajadebüüd

"Gorge Mastromase rituaalne tapmine" Autor/allikas: Tallinna linnateater

19. oktoobril esietendub Tallinna linnateatris Priit Piusi lavastatud "Gorge Mastromase rituaalne tapmine", mis on ka tema esimene lavastajatöö koduteatris.

Sünopsis:

Ühel tähendusrikkal hetkel saab noor Gorge Mastromas aru, et nüüd seisab ta küsimuse ees: kas elada oma elu hea inimesena, tehes otsuseid eetikast ja empaatiast lähtudes, või valida teadlikult valetamise ja manipuleerimise rada ning minna üle laipade? Ja kui valetada, siis kui suurelt? Ning kui minna üle laipade, siis kui palju raha ja võimu on sellega võimalik kokku ajada? Näib, et väga palju, isegi hoomamatult palju. Gorge Mastromas otsustab riskida. Sest mida tal oleks kaotada? Või … keda?

Dennis Kelly kirjutatud näidend valmis 2013. aastal. Kelly on üks praeguse aja edukamaid Briti dramaturge, Linnateatri repertuaaris on olnud ka tema näidend "Armastus ja raha".

Lavastuses "Gorge Mastromase rituaalne tapmine" astuvad lavale Märt Pius, Liis Lass, Tõnn Lamp, Evelin Võigemast, Allan Noormets ja Mikk Jürjens. Muusikaline kujundaja on Andres Kõpper, kunstnik Kristjan Suits.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: