Kultuuriportaal soovitab: Liina Triškina-Vanhatalo "Võta või jäta" Jupiteris

Liina Triškina-Vanhatalo mängufilmidebüüt "Võta või jäta" paistab Eesti filmimaastikul tugevalt silma, kuna tegemist on heas mõttes nüüdisaegse Euroopa draamaga, mis tegeleb aktuaalsete probleemidega ning julgeb ka ühiskonna murekohtadele näpuga näidata.

Ühel unisel laupäevahommikul saab 30-aastane ehitaja Erik jalustrabava uudise: endine tüdruksõber Moonika, keda mees pole pool aastat näinudki, on just lapse sünnitanud. Tüdruku. Naine ise pole emaduseks valmis ja kui mees last endale ei taha, läheb tüdrukuke lapsendamisele. Võta või jäta! Film Eriku pikast, keerulisest ja kohati koomilisest isaks kasvamise teekonnast, mille käigus tavalisest eesti mehest saab igapäevaelu kangelane, Superman, kes on oma isaduse eest valmis küünte ning hammastega võitlema. Mis teeb isast isa?

Osades Reimo Sagor, Nora Altrov, Emily Viikman, Liis Lass, Adeele Sepp, Epp Eespäev, Andres Mähar, Egon Nuter, Mait Malmsten. Stsenarist ja režissöör Liina Trishkina-Vanhatalo, produtsent Ivo Felt.

"Võta või jäta" on vaadatav Jupiteris.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: