Fotod: A-Galeriis avati nelja ehtekunstniku näitused

A-Galerii akendel saab alates 28. aprillist näha Philipp Spillmanni (Norra), Carolin Dieler (Saksamaa), Andrei Balašov (Eesti) ning Mima Pejoska (Makedoonia) ehete näituseid.

Norra ehtekunstniku Philipp Spillmanni näituse "Shells ja kaviar" teosed on käsitsi graveeritud Põhja-Norra rannikult leitud traalnootade ehk suurte kalavõrkude küljes olevatest poidest, mis on valmistatud naftapõhisest tahkest plastist. 

Carolin Dieler on ehte- ja aksessuaaridisainer, kelle töödes on kesksel kohal küsimus, kuidas inimkond saaks taas ühenduda loodusega. A-Galerii näitusel "Korrodeerunud" uurib ta inimkonna ja ookeani vahelist suhet. 

Ehtekunstnik Andrei Balašovi näitusel "Autarkia" saab näha viit karakterit – käsitööna sündinud valejumalad, kes kutsuvad möödujaid ennast imetlema ja kummardama. 

Kunstniku Mima Pejoska näituse "Multiversum" teosed seavad kahtluse alla inimestele tuttava maailma/universumi ja uurivad selle võimalikke seoseid teiste universumitega. Tema ehted on valmistatud heegeldatud roostevabast terasest, hõbefiligraanist ja töötlemata metallplekist.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: