X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Galerii: Eesti Muusika Nädala lõpetas Rein Rannapi autorikontsert

Möödunud laupäeval tõmmati Eesti Muusika Nädalale joon alla Rein Rannapi loomingule pühendatud autorikontserdiga.

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia suure saali laval esitasid Rein Rannapi soolo- ja kammermuusikat Siluan Hirvoja, Kristi Kapten, Katariina Maria Kits, Iris Oja, Johan Randvere, Heigo Rosin, Karl Tipp, Indrek Vau, keelpillikvartett M4gnet koosseisus Robert Traksmann, Katariina Maria Kits, Mart Kuusma ja Siluan Hirvoja ning helilooja ise.

Eesti interpreetide festivalil Eesti Muusika Nädal tõstetakse tähelepanu keskpunkti kodumaine helikunst – soolo ja kammermuusika –, mida esitavad rahvusvaheliselt hinnatud eesti interpreedid. Sel aastal keskendusid festivali autoriõhtud Rudolf Tobiase, Eduard Oja, Mati Kuulbergi ning Rein Rannapi loomingule, lemmikute seas kõlasid ka vähetuntud või sootuks mängimata palad. Tartus ja Tallinnas esines kokku 38 interpreeti.

Festivalil anti üle ka aasta interpreedi preemiad, mille pälvisid pianist Age Juurikas, tenor Mati Turi, organist Aare-Paul Lattik ja löökpillimängija Heigo Rosin.

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: