Selgusid laste joonistusvõistluse "Laulupidu 2069" eriauhindade võitjad

28. mai ETV Terevisioonis loosis juubelilaulupeo mudilaskooride liigijuht Maret Alango välja neli õnnelikku, kes võitsid oma perele üheks nädalavahetuseks auto kasutusõiguse.

Võitja kõige nooremate hulgas oli Maksim Ivanov; 4.-6. klasside arvestuses Jegor Nefjodov Kadrioru Saksa Gümnaasiumist; 7.-9. klassidest Helena Volkova Tallinna Kuristiku Gümnaasiumist ja kõige vanemast vanuserühmast Jacqueline-Desiree Rosenthal.

Kokku tuli võistlusele 720 tööd. "Lastel on elav kujutlusvõime. Kujutatud oli ka keskkonnaprobleeme, näiteks et meri on jõudnud juba lauluväljaku juurde ja rahvas paadis vaatab laulupidu," rääkis Alango.

Valik võistlusele laekunud töödest pannakse välja Tallinnas Solarise keskuses. Näitus avatakse 3. juunil ja seal selguvad juba kõik võitjad.

Konkurssi "Laulupidu 2069" korraldavad Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA ja ERRi Lastejaam koostöös MTÜ Kunstihariduse Ühingu ja Kumuga.

Toimetaja: Mari Peegel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: