Suhtlev kaart: jälgi laulupeotule teekonda Eesti Televisiooniga

Tule tulemise kaart laulupeo portaalis
Tule tulemise kaart laulupeo portaalis Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

ETV uue saatesarja "Tule tulemine" saateid on mugav jälgida kultuuriportaali uuelt suhtevalt kaardilt. Nii on teil hea ülevaade kõigist tule teekonna sündmustest üle Eesti.

Tuletulemine on traditsiooniline laulu- ja tantsupeole eelnev pidulik rännak laulu- ja tantsupeo tulega Tartust Tallinnasse. Laulu- ja tantsupeo "Minu arm" eel toimub tuletulemine kaheksandat korda ning tuli on teel 1. juunist – 4. juulini 2019. Teist korda saadab tuld ka Eesti Televisiooni võttegrupp.

Saadet "Tule tulemine" juhivad Heleri All ja Jüri Muttika, kes lisaks loitvale tõrvikule pööravad tähelepanu ka iga Eesti nurga omapärale ja inimestele, kes need paigad eriliseks teevad.

Kokku on tuli teel 33 päeva. Iga maakond annab peotule järgmisele üle kahe maakonna piiril. Igas maakonnas viibib peotuli kuni kolm ööpäeva. Maakondades korraldavad tuletulemist laulu- ja tantsupeo maakondlikud kuraatorid.

Toimetaja: Mari Peegel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: