Tantsupeo kolmas etendus on välja müüdud

Huvi noorte laulu- ja tantsupeo "Püha on maa" piletite vastu on korraldajate sõnum kõrgem kui varasematel aastatel. Praeguseks on juba tantsupeo kolmas etendus välja müüdud, teistele etendustele on alles sadakond piletit.

Rohkem on pileteid saadaval tantsupeo peaproovile, kuhu on veel üle 2000 pileti. Laulupeo nummerdatud istekohtadega pingisektorisse on pileteid veel alles sadakond piletit. Üldalale on hetkel veel saadaval ligikaudu 16 000 piletit.

"Laulu- ja tantsupeo piletimüügi numbrid on varasemate aastate sama ajaga võrreldes märksa kõrgemad ja praeguseks hakkavad publikukohad mõnele tantsupeo etendusele juba otsa lõppema. Ka laulupeo piletite müük püsib piletimüügi edetabeli tipus," ütles Piletilevi müügijuht Hanna Jõgis.

Korraldajate sõnul ei saa välistada, et ka sellel korral laulupeo päeval piletid otsa saavad. "Seega palume tõepoolest kõigil, kes plaanivad laulupeole tulla, soovitud piletid endale juba varem hankida," ütles Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutuse teabejuht Sten Weidebaum.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: