Endla teater tõi lavale seiklusliku näitemängu "Doktor Dolittle"

Foto: Kaader videost

Endla teater rõõmustab jõulude ajal oma väiksemaid vaatajaid seiklusliku näitemänguga "Doktor Dolittle".

Fantaasiarikka loo sündmused saavad alguse, kui patsiendid linna kõige targema arsti Doktor Dolittle'i juures käimisest loobuvad, sest loomaarmastajast arsti maja on loomi nii täis, et sinna patsiendid ei mahugi. Doktorile see sobib, sest saab tänu sellele minna laia maailma seiklema, otsima Ämmalahvi saart ja suurt Klaasmeretigu, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Lavastuses mängivad äsja Endla trupiga liitunud noored näitlejad Jane Napp ja Nils Mattias Steinberg. Selline lavastus, tõdeb Steinberg, on teatris sisseelamiseks väga hea.

"No see on väga kihvt tükk. Ma ei ole kunagi lastetükis enne mänginud ja siin on palju näitlejale, mida pusida. Et kuidas aru saada sellest, milline on see maailm, mida me siin loome ja lähtuvalt selle maailma reeglitest hakata selles maailmas enda tegelaskujudena elama," kirjeldas Steinberg.

Teistes osades Ireen Kennik, Karin Tammaru, Meelis Rämmeld ja Lauri Mäesepp. Kunstnik on Liina Unt, muusika autor ja muusikaline kujundaja Feliks Kütt.

Hugh Loftingi jutustuste järgi tegi dramatiseeringu Liis Aedmaa, lavastaja on Oleg Titov.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: