Haapsalu kultuurikeskuse kino avab uksed 1. juunist, esialgu pannakse rõhku animafilmidele

Foto: Juhan Hepner / ERR

Esimeste kinode seas, mis juba 1. juunil uksed avab, on Haapsalu kultuurikeskuse kino. Filme näidatakse aga kultuurikeskuse suures saalis, mistõttu pole külastajate hajutamine seal probleemiks.

Haapsalu kino on olnud suletud kaks ja pool kuud ja nüüd käivad ettevalmistused avamiseks, vahendas "Aktuaalne kaamera". Kuna toimetatakse kultuurikeskuse suures saalis, siis ei ole külastajate ohutuse tagamine seal probleemiks. "Meil on väga mugav ja lihtne inimesi ära hajutada, ning saalis on 511 kohta ja meil on võimalus inimesi üle kahe rea paigutada, umbes seitse inimest ühele reale," kinnitas Haapsalu kultuurikeskuse kino ja turunduse projektijuht Vendo Jugapuu.

Ta lisas, et soovitav on osta pilet eelmüügist, et kassa juures liigset kogunemist poleks. Kohapeal kontrollivad reeglite järgimist ka kultuurikeskuse töötajad. Filmiprogramm jätkub Jugapuu sõnul sealt, kus see enne kriisi pooleli jäi. "Lapsed pole kevadel nüüd viimasel kahel poolel kuul kinno jõudnud, siis paneme palju rõhku animafilmidele," kinnitas ta ja lisas, et õnneks tänu levitajatele on valik päris suur."

Jugapuu selgitas ka, et kui varem algas uus seanss sageli kohe peale eelmise lõppu, siis nüüd on ohutuse mõttes nihutatud vaheajad tunni pikkuseks.

Avapäeval tulevad Haapsalu kinos näitamisele animafilmid "Bamse ja kõuekell" ning "Dasi", samuti 40 reklaamifilmist koosnev "Cannes Lions filmiõhtu".

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Aktuaalne kaamera"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: