vaata järele!

Pärand. Anu Raud
OTSE

"Pärand. Anu Raud" (rež Erle Veber)

Kunstnik Anu Raud mõtiskleb inimese juurtest ja latvadest, unistustest ning vajadusest midagi endast maha jätta, hävimatutest väärtustest ja väikeste asjade võlust.

Peep Puksi lugu (ETV 2019)
OTSE

"Peep Puksi lugu" (rež Raimo Jõerand)

Portreefim vanast filmitegijast, kes vaatab tagasi kadunud ajale, filmidele, mis teda saatnud, ja kaaslastele, kelleta poleks seda kõike olnud. See on üks tahk Eesti esimese sõjajärgse põlvkonna loost ja omapärase eesti dokumentaalfilmi sünnilugu. Film elust, mälust ja kultuuri katkematusest. Peep Puks on teinud režissöörina 61 tõsielufilmi ja autorina ligi 40 telesaadet. "Vaadates tema filme 1969. aastast peale, mõistan korraga, miks Eesti saavutas taas iseseisvuse ja nii loomulikult," kirjutas filmikriitik Jaan Ruus temast. "Sest uurides rahva elamise jõu allikat, on Puksil õnnestunud seda eestluse elujõudu oma filmides peegeldada. Otsides enda jaoks elamise jõudu, on ta leidnud üles rahva elujõu allikad." Stsenarist ja režissöör RAIMO JÕERAND Operaator MANFRED VAINOKIVI Helirežissöör TANEL KADALIPP Monteerija RAIMO JÕERAND KERSTI MIILEN Produtsent MARJU LEPP

klassikaraadio

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: