Fotod: Andrus Kivirähk esitles uut raamatut "Puulased ja tohtlased"

Poelettidele jõudis Andrus Kivirähki uus romaan "Puulased ja tohtlased", mida võib pidada ka 17. augustil 50-aastaseks saava Kivirähki juubeliraamatuks.

12. augustil esitles Kivirähk teist Tallinnas Viru keskuse Rahva Raamatus.

Esitlusel vestles Kivirähk ülikoolisõbra Mart Soidroga möödunud aastatest, laulvast revolutsioonist ja Balti ketist, sest sellest kõigest on raamatus ka juttu.

Lõik raamatust:

Ja siis ma nägingi neid esimest korda. Terve leiliruum oli neid täis. Linalakad tüdrukud, patsid õlgadeni. Laiaõlgsed poisid, juuksed korralikult seitlisse kammitud. Kõigil rahvariided seljas, nagu läheksid nad laulupeole. Nad tulid üksteise järel leiliruumist välja ja rivistusid seina äärde, justkui valmistuksid ühispildiks. "Kes need on?" küsisin ma jahmunult. "Puulased ja tohtlased," lausus Kallela vaikselt. "Nad aitavad meid."

Esitlusel vestleb Kivirähk ülikoolisõbra Mart Soidroga möödunud aastatest, laulvast revolutsioonist ja Balti ketist, sest sellest kõigest on raamatus ka juttu.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: