Kellerteatri uus hooaeg toob jõulupõneviku, jätkub ka loengusari

Kellerteater
Kellerteater Autor/allikas: Vahur Keller

Kellerteatris jätkuvad sügishooajal kõik repertuaaris olevad lavastused, kuid detsembris jõuab uuslavastusena publiku ette jõulupõnevik "Kelder".

Riho Rosbergi loodud lugu "Kelder" räägib ühest vanast päkapikust, kes leiab tee ühte salajasse keldrisse ning avastab sealt midagi väga kummalist.

Augustis alguse saanud ajaloo- ja mütoloogia teemaliste loengute sari jätkub 23. septembril David Vseviovi loenguga "Minevik, õudus ja imed", 14. oktoobril räägib Marju Kõivupuu loengus "Hirm ja õudus rahvapärimuses" uskumus- ja pärisolenditest, kes on inimesele hirmu nahavahele ajanud ning sellestki, kuidas nendega toime tulla.

15. oktoobril toimub loeng "Hiina ja Jaapani õudused", kus professor Rein Raud annab ülevaate Ida-Aasia kirjandus- ja teatripärandi kummalistest olenditest, libaelukatest, tontidest ja kummitustest. 3. novembril on Kellerteatris taas külas Jaak Juske, kelle teemaks on seekord "Hingedeaeg vanas Tallinnas". 4. novembril ammutab eepose "Kalevipoeg" põhjatust allikast mõtteid semiootik ja kirjanik Valdur Mikita.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: