ETV vaatajahääletuse võitis mängufilm "Mehed ei nuta"

ETV tähistab kodumaise filmikavaga suvistel laupäevadel Eesti filmi 110. aastapäeva. Koos eriprogrammiga kutsus ETV ka vaatajaid oma lemmikute poolt hääletama. Vaatajate soovil lisandub filmikavasse komöödia "Mehed ei nuta".

ETV poolt ellu kutsutud vaatajahääletusel anti kokku enam kui 3000 häält. Kõige rohkem hääli kogus komöödia "Mehed ei nuta", mis vaatajate soovil jõuab ETV ekraanile suvise filmikava lõpetusena 27. augustil. Esimest korda näitas Eesti Televisioon filmi 1969. aastal, menukiks kujunenud film on Sulev Nõmmiku debüüt režissöörina, filmi stsenaariumi kirjutas ta kahasse Enn Vetemaaga. Peaosalisi kehastavad komöödias Ervin Abel, Ants Lauter, Liia Laats, Endel Pärn jt.

Vaatajahääletusel jõudsid populaarsemate linateoste hulka veel "Viimne reliikvia", "Nipernaadi", "Need vanad armastuskirjad", "Seenelkäik", "Viini postmark" jt.

ETV näitab kodumaist kinoklassikat suve laupäevadel. 23. juulil on kell 23.00 kavas mängufilm "Keskea rõõmud" ja seejärel filmi valmimist avav erisaade "Kaadris: Keskea rõõmud".

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: