Eesti Kontsert kuulutab välja konkursi juhatuse liikme ametikohale ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti Kontsert
Eesti Kontsert Autor/allikas: tundmatu

Seoses juhatuse liikme Jüri Leiteni tähtajalise lepingu lõppemisega kuulutas sihtasutus Eesti Kontsert välja avaliku konkursi juhatuse liikme ametikohale. Konkursil osalemise tähtaeg on 24. august 2018.

SA Eesti Kontserdi juhatuse liikme ülesanne on juhtida ja esindada SA Eesti Kontserti ning tagada organisatsiooni põhikirjalistele eesmärkidele tugineva arengukava koostamine ja täitmine.

Kandidaat peab omama kõrgharidust, ta peab tundma Eesti muusikavaldkonda ning orienteeruma rahvusvahelises muusikaelus. Oluline on vähemalt 3-aastane organisatsiooni või suurema struktuuriüksuse juhtimise kogemus ning eesti, inglise ja vene keele oskus. Kandidaadilt eeldatakse võimekust luua ja viia ellu visiooni ning müügi- ja finantsalast teadlikkust.

Kandideerijatel palutakse esitada elulookirjeldus, motiveeritud avaldus ning kõrgharidust tõendav dokument koos 1-2 lehekülje pikkuse visiooniga SA Eesti Kontserdi arengust aastani 2024. Dokumendid tuleb esitada hiljemalt 24. augustil 2018 kella 16.00-ks valimiskomisjonile aadressil SA Eesti Kontsert, Estonia pst 4, Tallinn, 10143 või digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressile konkurss@concert.ee. Lisainfot konkursi tingimuste kohta saab telefonil 5659035.

Uue juhatuse valib SA Eesti Kontserdi nõukogu. Konkursi võitjast teavitatakse hiljemalt 5. oktoobril toimuval nõukogu koosolekul.

Sihtasutus Eesti Kontsert on Eesti suurim kontserdikorraldaja, kelle ülesanne on organiseerida kontserte ja festivale, algatada uusi muusikaprogramme ning koordineerida Eesti Rahvusmeeskoori ning Hortus Musicuse tegevust. Tähtsal kohal on rahvusvahelised koostööd. Aastas korraldatakse ligemale 1300 kontserti nii Eestis kui ka välismaal.

Eesti Kontsert haldab ka Eesti suuremaid kontserdisaale: Estonia kontserdisaali Tallinnas, Vanemuise kontserdimaja Tartus, Pärnu ja Jõhvi kontserdimaju ning Peterburi Jaani kirikut.

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: