Festival TOLM hõivab järgmisel nädalavahetusel EKKM-i ({{commentsTotal}})

{{1536318660000 | amCalendar}}
Regret.
Regret.

14.–15. septembril hõivab Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseumi (EKKM) kunsti- ja muusikafestival TOLM. Festivali tegevused ja väljapanekud sisustavad kõik muuseumi kolme korruse saalid, katuse, hoovi ja garaaži.

Festivali kunstiprogramm on oma formaadilt kutsutud osalusega sümpoosion, mille väljund on osalejate töö tulemuse eksponeerimine. Ettevõtmise eesmärk on mitteametlikus õhustikus keskenduda koostööle ja -loomele ning ühtlasi (taas)kasutada viimase mitme aasta näituste ülejääke,  anda kunstnikele vabad käed materjali rekontekstualiseerimiseks ning muidugi ühendada nii kunsti kui muusika skeenesid ja nende publikuid.

Kunstiprogrammile annavad näo Hanno Soans, Mihkel Ilus, Laura Põld, Anu Vahtra, Edith Karlson, Henri Hütt, Sigrid Viir, Marten Esko, Johannes Säre ja teised.

Festivali muusikaprogrammis on rivis Soundcloudi räpistaarid marp$, Sipelga14, Mick Moon, Florian Wahl ja Regret, rokkarid Zahir ja Keetai, poistebänd Mees Inc, Riia-Londoni postpopidiiva Elizabete Balčus, dub-techno duo Adubtors Peterburist, ja esindus Helsingi põrandaaluseid muusikuid nagu Melting Hearts, Jehu, Pilot Prince ja Hash.

Laupäeval, 15. septembril toimub EKKMi hoovis kunstnike vestlusring, kus arutatakse suuremaid kunstilisi probleeme. Vestlust juhib Maarin Mürk.

Toimetaja: Merit MaaritsHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: