Ilmus rahvakultuuri aastaraamat 2019 ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ilmus rahvakultuuri aastaraamat 2019
Ilmus rahvakultuuri aastaraamat 2019 Autor/allikas: Kaidar Kängsepp

Eesti Rahvakultuuri Keskus koostas 2019. aasta rahvakultuuri aastaraamatu, mis on juba 23. väljaanne aastaraamatute sarjast. Raamatus on ära toodud 2019. aasta erinevat statistikat ja lugusid kõikidest maakondadest.

 "Tegemist on raamatuga, mis kätleb endas nii 2019. aastat kui uut 2020. aastat, seda viimast just Eesti Rahvakultuuri Keskuse täienenud nime ja uue logoga," ütles Eesti Rahvakultuuri Keskuse direktor Kalle Vister ja lisas, et tuleviku nimel peame heitma pilgu oma minevikku ja hoidma esivanemate traditsioone. "Kui kõik meie eelkäijate tegevused noori ei kõneta, siis tuleb sellele piltlikult öeldes lisada natuke värvi ning erksat lähenemist."

"Fakt on aga see, et peame tagama eesti rahvuse, keele ja kultuuri säilimise läbi aegade," sõnas Vister ja lisas, et erksust oma tegevusse lisab ka keskus, värskendades asutuse visuaalset identiteeti ning uuendades kodulehte. "Meile meeldib öelda, et rahvakultuur peab olema erk ja seda läbi eestvedamise ja professionaalsuse, rahvakultuuri järjepidevuse ja traditsioonide hoidmise ning koostöö."

Aastaraamatu kujundas ja küljendas Triinu Sarv, raamatu  tiraažiks on 400 eksemplari. Aastaraamatut saab lugeda ka elektrooniliselt.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: