Marje Tõemäe asub tööle Tallinna kultuuriameti kultuuriosakonna juhatajana

Marje Tõemäe
Marje Tõemäe Autor/allikas: Kalle Veesaar

Alates augustist asub Tallinna kultuuri- ja spordiameti kultuuriosakonna juhatajana tööle Marje Tõemäe, kes töötas kuni selle aasta juunini ETV peatoimetajana.

Tõemäe ütles ERR-ile, et pärast seda, kui Tallinna kultuuri- ja spordiameti juhtimise võttis üle Hillar Sein, on nad väga avatud mõtteviisiga ning selge visiooniga. "Selline suund sobis mulle väga hästi, seega ootan huviga seda väljakutset," kinnitas ta.

Kultuuriosakonna juhataja ülesanne on kavandada, arendada ja koordineerida kultuuritegevusi Tallinna linnas ning juhtida ja korraldada kultuuriosakonna tööd. "Esiteks juhib ta viieliikmelist osakonda, lisaks koordineerib ta ameti hallatavate asutuste tööd, arendab kultuurikoostööd nii teiste Euroopa linnadega kui ka teiste kultuuriasutuste, ühingute ja liitudega," ütles Tallinna kultuuri- ja spordiameti juht Hillar Sein.

Tallinna kultuuri- ja spordiameti haldusalasse kuuluvad Tallinna Filharmoonia, Tallinna Keskraamatukogu, Tallinna Kirjanduskeskus, Tallinna Linnateater, Tallinna Linnamuuseum, Tallinna Rahvaülikool, Vene Kultuurikeskus, Kadrioru Staadion, Pirita Spordikeskus, Nõmme Spordikeskus, Tallinna Spordihall, Kristiine Sport, Tallinna Spordikool ja Tondiraba Spordikeskus.

Varem juhtis Tallinna kultuuri- ja spordiameti kultuuriosakonda Lennart Sundja.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: