Anu Taul andis välja uue autoriplaadi "Metskass"

Anu Taul.
Anu Taul. Autor/allikas: Andre Maanteekass

Laulja-laulukirjutaja Anu Taul andis välja uue autoriplaadi "Metskass", millel teevad kaasa mitmed Lõuna-Eestiga seotud muusikud.

Uue albumi tekstid ja nende põhjal valminud lood on sündinud Haanimaa kuplilisel maastikul ning räägivad ennekõike suhetest – suhetest loodusega ja suhetest inimeste vahel. Albumi kõik lood on Anu ise viisistanud ning sõnade autor on Erkki Peetsalu.

Albumil teevad kaasa ja aitavad kõla anda mitmed Lõuna-Eestiga seotud muusikud: akustilisel- ja elektrikitarril Madis Meister, basskitarril Henno Kelp, põikiflööti mängib Merike Paberits ja rütmipille Margus Tammemägi. Paaris loos teeb rütmipillidel kaasa ka Tõnis Kirsipu. Lood on salvestatud, miksitud ja järeltöödeldud Tartus Ö Stuudios Martin Kikase käe all.

"Metskass" on esimene autoriplaat, mis on valminud Kagu-Eesti kaugtöövõrgustikus Kupland, kuna albumi tekstid ja kontseptsioon sündisid võrgustikku kuuluvas Haani loometares, kaugtööpaigas Haanimaal.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: