Pildid: Kogo galerii esitleb Liste kunstimessil Anna Mari Liivranna uusi töid

Kogo galerii osaleb kolmandat aastat järjest kunstimessil Liste kunstimessil, esitledes seekord Anna Mari Liivranna uusi töid väljapanekul "Kooruvate pisarate sosinad" ("Whispers of Unfurling Tears").

Väljapanekul käsitleb Liivrand poeetilise keele ja omaenda loodud sümbolisüsteemi abil kaduvust ja melanhooliat tänapäeva ühiskonnas. Kunstnikku huvitavad mitmesugused emotsionaalsed kogemused ning silmale nähtamatud nüansid ruumis nagu tuuleõhk või magusad lõhnad. Samuti paeluvad teda mööduvus, ajajäljed ja kultuuriloolised kattuvused.

Liivrand toetub esteetikale, ikonograafiale, kujundusele ja jutustuslikele elementidele, millele tuginevad mitmesugused visuaalsed ajalood ja käsitööpraktikad. See kõik on põimunud installatiivsetesse skulptuuridesse, mida täiustavad joonistused, vitraažid ja orgaaniline aines, mis moodustavad sürrealistliku maastiku.

Mess toimub 12.–18. juunini Šveitsis Baselis, messi veebiplatvorm Liste Showtime Online on avatud 25. juunini. Liste kunstimessil osaleb sel aastal 88 galeriid 35-st riigist, kes esitlevad enam kui 100 kunstniku töid.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: