Patareiv toob Telliskivisse Moskva maa-aluse tantsumuusika kolmiku ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1438335329000 | amCalendar}}
Patareivile tuleb teiste seas Moskva elektroonilise tantsumuusika saadik 8OUSYBOY.
Patareivile tuleb teiste seas Moskva elektroonilise tantsumuusika saadik 8OUSYBOY.

Reedel toimub seitsmendat korda rahvusvaheline elektroonilise tantsumuusika festival Patareiv, kus esineb ühe öö jooksul kokku 25 artisti ja DJ-d. Esinejate nimekirja veavad Moskva plaadifirma John´s Kingdom saadikud.

Ühe öö jooksul esineb kokku neljal laval 25 artisti ja DJ-d: 8OUSYBOY (RU), Buttechno (RU), Khamn (RU), TOMM¥ €A$H (EE), Nikolajev (EE), Sander Kadajane (EE), Sebastian Holm (FI), Jouko Perttula (FI), Eisi Mäeots(EE), Tõnis Malkov(EE) gesta (LV), Denis Punch(EE), Artur Lääts(EE), Katja Adrikova(EE), VJ Zoot Nel Amsterdamist ja paljud teised.

Peaesinejateks võib pidada neist kolme esimest ühisnimetaja John´s Kingdom Label all.

John´s Kingdom on plaadifirma ja seltskond tuntud ja tundmatuid elektroonilise tantsumuusika entusiaste Moskva underground´ist, kes ei suunitle nad ennast ühegi žanri diskursiivse kursi järgi, vaid usaldavad oma vaistu ja järgivad siiralt oma sisemisi liikumisi muusikasse. Kui üldse, siis John´s Kingdomi manifest võiks kõlada nii: "Untitled United“. Patareivile tulevad John's Kingdomi kolm kirkamat kirssi (all nende Boiler Room´i setid):

8OUSYBOY

Buttechno

Khamn

 

Patareivi korraldajad toovad veel välja täiesti omanäolise ja harjumuspäratu räpistiiliga TOMM¥ €A$H´i, keda on mõjutanud nii tema lapsepõlve saatnud kasahhi vanaisa kantriviisid, kui ka hilisemas teismeeas pitseri vajutanud diskomuusika. TOMM¥ €A$H on käinud nii kunstikoolis kui tegelenud aktiivselt sõutantsu ja modellindusega.

"Tema nasaalne, pisut androgüünne räpp ja tuleviku multifilmi kangelaselik hoiak teevad temast põneva lavalise karakteri," kirjutavad Patareivi esindajad.

TOMM¥ €A$H´i värskeim video loole "Prorapsuperstar".

Algusaastatel toimus festival mere ääres endise Patarei vangla territootiumil. Juba teist korda vanglast väljas, leiab Patareiv sel aastal aset Telliskivi Loomelinnakus, endise Kalinini tehase territooriumil.

Inspireeriva keskkonna, meeliülendava visuaalia, ootamatute installatsioonide ja värskemate underground artistide ja DJ-dega on Patareivist kujunenud tõeline maiuspala elektroonilise tantsumuusika sõpradele, vahendab Patareivi esindus.

Valminud on ka Patareivi õrritusvideo:

Plakat:

Toimetaja: Madis Järvekülg

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: