Buttechno: mulle ei ole audients oluline, muusika on ainus, mis mind käivitab ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Buttechno peidab end hägusse.
Buttechno peidab end hägusse. Autor/allikas: Anton Kubrik

Tänase Patareivi üks peaesinejatest, Pavel Milyakov ehk Buttechno, ütles, et talle ei meeldi peol inimestega rääkida ega neid vaadata. Teda käivitab ainult muusika.

Täna toimub seitsmendat korda rahvusvaheline elektroonilise tantsumuusika festival Patareiv, kus esineb ühe öö jooksul kokku 25 artisti ja DJ-d. Esinejate nimekirja veavad Moskva plaadifirma John´s Kingdom saadikud. Pavel Milyakov, artistinimega Buttechno, on selle leibeli põhiboss. Anton Kubrik esitas mehele paar küsimust.

Räägi, kust sa pärit oled ja kuidas muusikaga sina peale said?

Ma olen Moskvast. Ma mängisin varem noise-bändis kuni hakkasin tegema oma sooloasja, mille nimi on Buttechno. Mind ei huvita eriti stiilid ja määratlused, minu jaoks on ainult nii, et kas tõeline musa või sitt musa, muu ei loe.

Kuidas sa kirjeldaksid muusikat, mida sa ise teed?

Enda musa on väga keeruline kirjeldada, kuna see on nii isiklik. Minu jaoks on kõik, mis ma ette võtan, väga isiklik. 

Räägi natuke oma plaadifirmast. Mis asi on John's Kingdom?

John's Kingdom ei ole ainult leibel. See on püha kogukond. Ma ei oska sellest rohkem rääkida. Sa võid lugeda Boiler Room'i tutvustust, seal on päris hästi tabatud, mis asi on John's Kingdom. 

Kirjelda Moskva muusikaskeenet. 

Moskva muusikaskeene on tohutu. Aga ainult väga väike osa tegijatest teevad midagi huvitavat. Aga see on olemas ja John's Kingdom´il on selles kindlasti oluline osa. 

​Soovita mõnd uut ja põnevat artisti.​

Ma tutvustaksin Jeff Boomhauer'it, ta on üks John's Kingdom'i parimatest. Jeffil on väga omanäoline stiil, ja mitte ainult muusikas, vaid läbinisti kogu elus. Vaata ise. ​Ta on väga alahinnatud ja ma arvan, et saab varsti väga tuntuks.

Oled palju reisinud, kuidas võrdled publikut siin ja seal?

Ma ei ole üldse palju reisinud, ma olen käinud ainult Ukrainas ja Hispaanias, ja tead, mulle ei ole audients tegelikult üldse nii oluline, muusika on ainuke asi, mis mind tõeliselt huvitab ja käivitab.  Ma ei vaata inimesi ja mulle ei meeldi nendega rääkida, kui ma olen kusagil peol.

Vaata Buttechno Boiler Room´i setti:

Ja vaata, mis veel Patareivil toimub.

Toimetaja: Madis Järvekülg

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: