Piret Krumm: üksinda hakkab laval suhteliselt igav ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

Naiskoomikud Piret Krumm ja Katariina Tamm lähetatakse see aasta taas Naissaarele, sest Omari küünis näeb lavastust "Tüdrukud ei nuta ehk Katharina lähetamine". "Ringvaate" stuudios selgitas nad, mis sel aastal lavastuses muutunud on.

Piret Krumm tõdes "Ringvaates", et naiskoomiku nimi tekitab temas vastandlikke tundeid. "See on ühtepidi huvitav, kuid kui me ei tee head nalja, siis öeldakse, et naised ei oska üldse nalja teha - kontekst laieneb meie pealt kõigile naistele." Katariina Tamm ütles, et praeguseks on nad üritanud Eesti meestele vähem vatti anda ja pisut edasi liikuda - Piret Krumm kinnitas suisa. et nad on liikunud maailmaprobleemide juurde. "Kui tulevad teemaks kolmanda maailma probleemid, siis on väga koomiline."

Nende lavastus "Tüdrukud ei nuta ehk Katharina lähetamine" on sel aastal ka pisut uues vormis. "Paar uut nalja on juures, sest tegelikult need materjalid, mida me ise teeme, vajavad natukene uuendamist, et endal oleks huvitavam mängida," ütles Piret Krumm ja lisas, et tema sõnul on Naissaarel etenduse tegemine väga kihvt. "Üks parimaid külgi on see, et sa saad laevaga sõita sinna vapustavasse loodusesse, lisaks sõita autoga sinna küüni ja saad seal küünis veel ka vapustava etenduse."

Nad leiavad mõlemad, et koos näitlemist nad lõpetada ei sooviks. "Ma arvan, et see on koostöö värk ja see sujub - see ongi asi, mis meid kõige enam käivitab," ütles Piret Krumm. Katariina Tamm kinnitas, et ta on küll mõelnud teha omaette lühikest stand-up etendust. "See on täiesti teine asi - me küll teeme stand-up'i koos, aga sellisel juhul on alati kellegi pealt või kellegagi koos midagi teha." Piret Krumm tõdes, et üksi hakkaks tal laval igav. "Mu õed ja vennad kolisid üsna vara kodust välja, seega ma pidin koguaeg üksi mängima - teatrilaval ma seda enam teha ei soovi."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: RingvaadeHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: