Video. STL-i laval esietendub ZUGA lastelavastus "2 + 2 = 22"

Laupäeval, 2. novembril esietendub Sõltumatu Tantsu Laval ZUGA Ühendatud Tantsijate uuslavastus "2 + 2 = 22", mis on mõeldud nii suurtele kui ka väikestele. ERR kultuuriportaal jäädvustas lavastuse läbimängu, kus said sõna samuti nii lapsed kui ka täiskasvanud.

ZUGA pöörab lavastuses tähelepanu reeglitele ja nähtavatele ning nähtamatutele kokkulepetele elus laste ja vanematena.

"Ma usun, et ZUGA uuslavastus puudutab kõiki, nii lapsi kui vanemaid. "2 + 2 = 22" tegeleb igapäevaste teemadega. Millised on reeglid ja milline on vabadus nende reeglite sees. Kas laps, kes kuulab kõiki reegleid, on tingimata hea laps?" ütles lavastuse dramaturg Andri Luup.

Lavastajad, koreograafid ja etendajad on Tiina Mölder, Kärt Tõnisson, Helen Reitsnik, Ajjar Ausma, Päär Pärenson. Lavakunstnikud on Oliver Kulpsoo ja Keili Retter, helilooja Lauri-Dag Tüür, dramaturg Andri Luup, valguskunstnik Oliver Kulpsoo ja kostüümikunstnik Keili Retter.

ZUGA Ühendatud Tantsijad on tantsijaid ja koreograafe koondav ühendus, mis on koos tegutsenud 1999. aastast ja mille lastelavastused on pälvinud tähelepanu ning mitmeid teatri- ja tantsuauhindu (Salme Reegi auhind, Draamakese auhind, Eesti teatri aastaauhind, Sõltumatu etenduskunsti auhind, jne) ning nad on esinenud oma lavastustega nii Eestis kui väljaspool (Soomes, USA-s, Saksamaal, Leedus, Lätis, Hollandis, Palestiinas, Rootsis, Venemaal, Rumeenias, Horvaatias, Poolas, Inglismaal, Hiinas).

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: