Galerii ja video: Raadioteatris esietendub kuuldemäng "Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi"

7. novembril esietendub Raadioteatri ja Ugala koostöös valminud kuuldemäng "Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi", mille autorid-lavastajad on Liis Aedmaa ja Laura Kalle, muusika autor Peeter Konovalov.

Ugala 100. sünnipäeval saabub teatrit usutlema noor ajakirjanik ning mõttelõng viib teatri tagasi tema noorusaega, mil Ugalal polnud veel ei maja ega majapidamist, polnud isegi veel klaveritki, kuid entusiasmi, mängulusti ning kummalisi kujusid jätkus enam kui küll. Kõige üle troonis aga soov teha teatrit väikeses, toona Kamalinnaks kutsutud Viljandis, maksku mis maksab. Kuuldemängus saab kuulata vestlust 100-aastase teatriga, kes räägib rohkem kui peaks sellest, millest ei tohiks ja nii nagu kombeks ei ole.

Kuuldemängus "Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi" astuvad üles näitlejad Aarne Soro, Ilo-Ann Saarepera, Jaana Kena, Ringo Ramul, Laura Kalle, Tarvo Vridolin ja Martin Mill. Klaveril Peeter Konovalov, helirežissöörid Külli Tüli ja Teet Kehlmann.

Esietendused laupäeval, 7. novembril kell 19.05. Vikeraadios; pühapäeval, 8. novembril kell 7 Raadio 2s ja kell 15.05. Klassikaraadios.

 

 

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: