Päeva video: Cardi B ja Megan Thee Stallioni "WAP"

Cardi B ja Megan Thee Stallion. Kaader videost.
Cardi B ja Megan Thee Stallion. Kaader videost. Autor/allikas: Youtube

Nii nagu 2020. aasta pole olnud nõrganärvilistele, pole seda ka Cardi B ja Megan Thee Stallioni videosingel "WAP".

"WAP" ehk "Wet Ass Pussy" on nädala jooksul pärast avalikkuse ette jõudmist ajanud kogu interneti tagajalgadele, sealhulgas nii CeeLo Greeni kui ka USA konservatiivid nagu Ben Shapiro, kes tõstatas oma saates The Daily Wire muu hulgas küsimuse, et kas selle eest feministid võitlesidki.

Ei tea, võib-olla, ja vahet polegi. CeeLo Green aga leidis, et "WAP" on moraalselt vastukäiv ning et vanal ajal osati seksist muusikas rääkida ikka koodide abil. Sama mees arvas ka 2014. aastal, et teadvuseta naise vägistamine ei ole vägistamine, sest ta pole teadlikult sinuga koos. Tehke omad järeldused.

Aga mida enam see topeltmoraliste pahandab, seda parem. Colin Tilley lavastatud tiirane "WAP", mille peale Mona Lisa Louvre'is silmad peidaks, köidab tähelepanu ajal, kui muusikavideod on meediumina oma erilisuse kaotanud ja inimestel pole isegi kannatust neid lõpuni vaadata. End jõuliste naistekehadega pildile mängivast "WAP-ilt" on aga keeruline silmi saada.

See lihtsale, kuid tõhusale biidile ehitatud video on värvide ja tekstuuride virvarr, täielik kognitiivne üledoos, mis nõretab vaginaalsetest sekreetidest ega raiska aega analoogiatele, sümbolitele ega koodidele. Lugu räägib häbitult ja üheselt seksist kõikvõimalikes asendites ning äärmustes ning ei jäta ühtegi üksikasja vahele. Siin on kõike liiga palju, v.a riideid, mida on alati võimalikult vähe. Nautige või olge solvatud.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: