Paavo Matsin esitles festivalil Celsius 232 "Gogoli disko" hispaaniakeelset tõlget

Paavo Matsin esitles reedel Hispaanias kirjandusfestivalil Celsius 232 oma romaani
Paavo Matsin esitles reedel Hispaanias kirjandusfestivalil Celsius 232 oma romaani "Gogoli disko" hispaaniakeelset tõlget.

Paavo Matsin esitles reedel Hispaanias kirjandusfestivalil Celsius 232 oma romaani "Gogoli disko" hispaaniakeelset tõlget pealkirjaga "La discoteca de Gógol".

Kirjandusfestival Celsius 232 toimus Aviles' linnas Astuuria maakonnas. 2016. aastal Euroopa liidu kirjanduspreemia ja Eesti kultuurkapitali proosapreemia saanud romaani "Gogoli disko" tõlkis hispaania keelde Consuelo Rubio Alcover ja andis välja kirjastus Ático de los Libros.

Raamat ilmus sarjas "Voces de Europa" ja on varustatud rohkete kommentaaridega. Kirjastuse sõnul saadab raamatut müügiedu. Festival Celsius 323 on tuntud eelkõige ulmekirjandusele pühendunud üritusena.

"Gogoli disko" on tänaseks tõlgitud rohkem kui kümnesse keelde: inglise, saksa, ungari, taani, soome, bulgaaria, horvaadi, kreeka, makedoonia, serbia, läti ja hispaania. Peagi on ilmumas teos ka poola keeles.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: