Kultuuriportaal soovitab: Urmas Eero Liivi portreefilm "Marju. Südame kutse" Jupiteris

Urmas Eero Liivi värske portreefilmis Marju Länikust on palju tasandeid ning seeläbi sobib see vaatamiseks pea kõigile. Saab ülevaate Läniku karjäärist, näeb tema viimaste aastate kontserte ning selle kõige vahelt joonistub välja Marju Länik, kelle sarnast me varem näinud pole.

Portreefilm Eesti popmuuusika ühest säravamast legendist Marju Länikust. Kuidas sai alguse Marju ligi neljakümne aasta pikkune edukas ja glamuurne lavakarjäär ning millist elu elab ta tänases Eestis? Kaamera jälgis popdiiva tegemisi ligi aasta jooksul ja esmakordselt avab muusikale erakordselt pühendunud naine ennast vaatajatele nii põhjalikult ning ausalt. Vilunud autojuhina tuntud Marju võtab vaataja kaasa esinemistele nii suurtel lavadel, moodsates klubides, kui ka armsatel väikestel juubelipidudel. Kuid mis on see, mida Marju oma eluteel kõige rohkem kahetseb?

Autor Urmas Eero Liiv, operaatorid Madis Reimund ja Ants Martin Vahur, operaatori assistent Jektareina Abramova, helioperaatorid Rein Fuks ja Marko Sein, kunstnik Pille Ernesaks.

"Marju. Südame kutse" on vaadatav Jupiteris.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: