Galerii: ArtDepoo galeriis avati Mauri Grossi maalinäitus "Ilmutus"

Reedel avati ArtDepoo galeriis maalikunstnik Mauri Grossi näitus "Ilmutus".

Maalinäitus "Ilmutus" on balansseerimine reaalsete mälestuste ja illusoorsete mälupiltide põimumisest maastikes. Metsistunud õietihnikud peidavad endas nii läbitungimatuid mälestusi lapsepõlve aiast kui ka kujutluses võrsunud imelilli. Väljendusküllasel mõterännakul on kõik näiline: muutumises, liikumises ja kasvamises. Suvesoojast hämarusest langevad lehed sügisesse, voolav vesi kaardub jäiseks jõeks.

Argisuse jälgmine läbi ajatu teemakäsitluse toob vaatajate ette igapäeva pühalikkuse, jättes ühtlasi ka ruumi tõlgendamiseks ning filosoofiliseks mõtiskluseks.

Näitusel on eksponeeritud suureformaadilised õlimaalid.

Mauri Gross (s.1969) on Eestis tegutsev vabakutseline maalikunstnik. Gross kombineerib oma teostes klassikalise maalikunsti tehnilised lahendused ning kaasaegse kunsti abstraktsed võtted.

"Ilmutus" on ArtDepoo galeriis avatud kuni 18. veebruarini

Nädalavahetuseti on galeriis kohal ka kunstnik ise, et rääkida lugusid inspiratsioonist, mis pärineb lapsepõlve rännakutelt metsikus looduses.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: