Kogo galerii osaleb koos kunstnik Laura Põlluga kunstimessil Art Brussels

Laura Põld
Laura Põld "Nende juured läbivad kivi" Autor/allikas: Albert Kerstna

Kogo galerii osaleb esmakordselt Belgias toimuval kaasaegse kunsti messil Art Brussels, esitledes kunstnik Laura Põllu uusi tekstiili- ja keraamikatöid.

Messil esitletava Laura Põllu uue loomeprojekti taga on huvi esiaja ja primitiivsete kangakudumisvormide vastu. Valminud teoseid saab vaadelda nii sümbolistlike maastikena kui ka püüdena aimata järele mitmesuguseid koobastes leiduvaid materjale ja vorme, nagu savi, kivimid, stalaktiidid, luud, puidujäänused, algelised kangasteljed ja tekstiilikiud..

Väljapanekut saadab etenduskunstnik ja koreograaf Sigrid Savi performance "Kas me oleme juba kohal?", mida kunstnik esitab messi jooksul kaheksal korral.

Mess toimub Brüsselis Brussels Expo hoones (Place de la Belgique 1), Kogo galerii väljapanek on uute talentide sektsioonis Discovery alal 6A-32. Mess toimub 20.–23. aprillil, publikule on sündmus avatud 21.–23. aprillil kell 11.00–19.00.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: